2020-21 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Vize Sınav Duyurusu

2020-21 Eğitim öğretim yılı Güz dönemi vize sınavları bölüm web sitelerinden ilan edilmiştir. Sınavlarla ilgili dikkat edilecek hususlar aşağıda belirtilmektedir;

          ·  Sınavların hangi yöntemle yapılacağı sınav programlarında belirtilmiştir.
          ·  Sınavlara MS Teams platformuna kayıt olunan “ogr.akdeniz.edu.tr” uzantılı e-posta adresi ile girilebilecektir.
          ·  Ders videolarının, yoğunluğun nispeten daha az olduğu sınav dönemi öncesinde indirilmesi önerilmektedir.
          ·  Dersin öğretim üyesi kararına bağlı olarak deneme sınavı yapılabilecektir.
          ·  Öğrencilerimizin tereddütte düştükleri konularda aşağıda belirtilen web sayfalarındaki kılavuzları incelemeleri önerilmektedir:

·  http://akuzem.akdeniz.edu.tr/uzaktan-egitime-gecis-icin-kullanilacak-rehberler/ ; http://bim.akdeniz.edu.tr/uzaktan-egitim/

          ·  Sorunsuz şekilde sınavın yürütülebilmesi için bilgisayar, cep telefonu gibi elektronik araçları ve internet erişimini sağlamak öğrencinin sorumluluğundadır.

Başarılar dileriz.

 

0

Misyon

Ekonomi, siyasal bilimler, yönetim bilimleri ve uluslararası ilişkiler alanlarında, evrensel nitelik ve ölçekte bilimsel üretim yapmak; öğrenci ve öğretim üyelerinin ulusal/uluslararası hareketliliğini destekleyen yüksek nitelikli program ve faaliyetlerle akademik dünya ile bütünleşmiş eğitim vermek; eğitim, araştırma ve hizmet yoluyla topluma katkı sağlamaktır.

Vizyon

Araştırma, eğitim-öğretim hizmetleri ve toplumsal katkı ile evrensel düzeyde tanınırlık kazanmış yenilikçi ve sürekli öğrenen bir fakülte olmaktır.

İletişim

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
Dumlupınar Bulvarı 07058 Kampüs / ANTALYA
Tel: 0 242 310 1833 (Dekanlık Özel Kalem) -- Fax: 0 242 310 1803
Tel: 0 242 310 1806 / 1810 / 1883 (Öğrenci İşleri Birimi) - - iibfogrenci@akdeniz.edu.tr -- e-posta adresi üzerinden fakültemize ulaşabilirsiniz.