Fakültemiz Bölümlerinde Dereceye Giren Öğrencilere Belge Takdimi

Fakültemiz bölümlerinde dereceye giren öğrencilere belgeleri takdim edildi…

Fakültemiz bölümlerinde 2018-19 Eğitim-Öğretim yılında dereceye giren öğrencilere plaket, “Yüksek Onur” ve “Onur” belgeleri takdim edildi. Dekanlıkta düzenlenen törende fakülte birincisi olan Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü Öğrencisi Büşra Baran’a belge ve plaketi Dekan Prof. Dr. Ahmet Uzun, fakülte ikincisi olan Ekonometri Bölümü (İÖ) öğrencisi Mahmut Emin Ekinci’ye belge ve plaketi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Hale Balseven ve fakülte üçüncüsü olan Maliye Bölümü öğrencisi Eyüp Akdağ’a belge ve plaketi Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Öztürk tarafından takdim edildi.

Daha sonra bütün bölümlerimizde ilk üçe girme başarısı gösteren öğrencilerin belgeleri takdim edildi. İktisat Bölümünde Badal Nabızade, Zeynep Arçağ ve Mehmet Yüksel, İşletme Bölümünde Eray Gülmez, Hasan Can Yalçın ve Fırat Demir, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünde Mustafa Yıldız, Irmak Irmakoğlu ve Hasan Algül, Maliye Bölümünde Eyüp Akdağ, Serkan Engin ve Büşra Dinç, Ekonometri Bölümünde Mahmut Emin Ekinci, Nazrın Taghiyeva, Elvan Çiçekler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünde Büşra Baran, Elif Nihal Özdemir ve Zeynep Al ve Uluslararası İlişkiler Bölümünde Nihan Keleş, Etem Cenan Bayrak ve Zeynep Sincar dereceye girme başarısı gösterdi.

Törende öğrencilerimizle samimi bir ortamda çeşitli konularda fikir alışverişinde bulunuldu.

Dereceye giren ve mezun olan tüm öğrencilerimizi tebrik eder, bundan sonraki hayatlarında da başarılar dileriz…

0

Misyon

Ekonomi, siyasal bilimler, yönetim bilimleri ve uluslararası ilişkiler alanlarında, evrensel nitelik ve ölçekte bilimsel üretim yapmak; öğrenci ve öğretim üyelerinin ulusal/uluslararası hareketliliğini destekleyen yüksek nitelikli program ve faaliyetlerle akademik dünya ile bütünleşmiş eğitim vermek; eğitim, araştırma ve hizmet yoluyla topluma katkı sağlamaktır.

Vizyon

Araştırma, eğitim-öğretim hizmetleri ve toplumsal katkı ile evrensel düzeyde tanınırlık kazanmış yenilikçi ve sürekli öğrenen bir fakülte olmaktır.

İletişim

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
Dumlupınar Bulvarı 07058 Kampüs / ANTALYA
Tel: 0 242 310 1833 (Dekanlık Özel Kalem) -- Fax: 0 242 310 1803
Tel: 0 242 310 1806 / 1810 / 1883 (Öğrenci İşleri Birimi)