KENT EKONOMİSİ SEMPOZYUMU HAZIRLIK TOPLANTISI
İİBF öncülüğünde gerçekleştirilmesi planlanan KENT  EKONOMİSİ SEMPOZYUMU için hazırlık toplantısı 1.2.2018 tarihinde İİBF A Blok’ta resmi ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirilmiştir.
Valilik, Antalya Vergi Dairesi, Büyükşehir Belediyesi,İl Ticaret Müdürlüğü, Batı Akdeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü, Serbest Bölge Müdürlüğü, BAKA, TUİK, ASBAŞ, ATSO, Antalya Organize Sanayi, Ziraat Odası, YÖRSİAD, Şehir Plancıları Odası, Mali Müşavirler Odası, ANSİAD, Kent Konseyi, Genç İş Adamları Derneği ve Mali Müşavirler Odası temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşen ilk toplantıda, sempozyum programı, takvimi, İİBF ile şehir ekonomisine yön veren kuruluşlar arasında ortaklaşa yapılabilecek faaliyetler konusunda görüş alışverişinde bulunulmuştur.
 
0

Misyon

Ekonomi, siyasal bilimler, yönetim bilimleri ve uluslararası ilişkiler alanlarında, evrensel nitelik ve ölçekte bilimsel üretim yapmak; öğrenci ve öğretim üyelerinin ulusal/uluslararası hareketliliğini destekleyen yüksek nitelikli program ve faaliyetlerle akademik dünya ile bütünleşmiş eğitim vermek; eğitim, araştırma ve hizmet yoluyla topluma katkı sağlamaktır.

Vizyon

Araştırma, eğitim-öğretim hizmetleri ve toplumsal katkı ile evrensel düzeyde tanınırlık kazanmış yenilikçi ve sürekli öğrenen bir fakülte olmaktır.

İletişim

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
Dumlupınar Bulvarı 07058 Kampüs / ANTALYA
Tel: 0 242 310 1833 (Dekanlık Özel Kalem) -- Fax: 0 242 310 1803
Tel: 0 242 310 1806 / 1810 / 1883 (Öğrenci İşleri Birimi) - - iibfogrenci@akdeniz.edu.tr -- e-posta adresi üzerinden fakültemize ulaşabilirsiniz.