Uzaktan Eğitim

Değerli Öğrencilerimiz,

Üniversitemizde 18 Mart 2020 tarihinde YÖK tarafından yapılan açıklama çerçevesinde yüzyüze eğitime ara verilen süre boyunca eğitimin sürdürülmesini mümkün kılacak Uzaktan Eğitime geçiş ile ilgili altyapı hazırlıkları tamamlanmıştır. Üniversitemiz Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (AKUZEM) tarafından sağlanan altyapı ile fakültemizde öğretim üyelerinin sisteme ders materyallerini yüklemeleri tamamlanmıştır.

Öğrencilerimize yönelik uzaktan eğitim sistemine ilişkin rehbere ve diğer bilgilere aşağıdaki linkten ulaşılabilmektedir.

 

http://akuzem.akdeniz.edu.tr/uzaktan-egitime-gecis-icin-kullanilacak-rehberler/

oys.akdeniz.edu.tr

 

İİBF DEKANLIK

0

Misyon

Ekonomi, siyasal bilimler, yönetim bilimleri ve uluslararası ilişkiler alanlarında, evrensel nitelik ve ölçekte bilimsel üretim yapmak; öğrenci ve öğretim üyelerinin ulusal/uluslararası hareketliliğini destekleyen yüksek nitelikli program ve faaliyetlerle akademik dünya ile bütünleşmiş eğitim vermek; eğitim, araştırma ve hizmet yoluyla topluma katkı sağlamaktır.

Vizyon

Araştırma, eğitim-öğretim hizmetleri ve toplumsal katkı ile evrensel düzeyde tanınırlık kazanmış yenilikçi ve sürekli öğrenen bir fakülte olmaktır.

İletişim

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
Dumlupınar Bulvarı 07058 Kampüs / ANTALYA
Tel: 0 242 310 1833 (Dekanlık Özel Kalem) -- Fax: 0 242 310 1803
Tel: 0 242 310 1806 / 1810 / 1883 (Öğrenci İşleri Birimi)